Wandplank SEC met gekleurde driehoekdragers
Wil jij nu eens wat anders aan de muur? Een echte eyecatcher?
Kies dan voor deze op maat gemaakte wandplank SEC met driehoekdragers in mooie warme kleuren of in een RAL kleur naar wens.
De planken zijn gemaakt van 200 jaar oud eiken en aan de bovenkant glad geschaafd. Hierdoor kun je alles mooi en stabiel tentoonstellen. De voorkant wordt alleen geschuurd waardoor het robuuste uiterlijk in tact blijft.
LET OP: deze wandplanken worden op maat en bestelling gemaakt. Deze kunnen dus NIET geretourneerd worden.
De boven- en onderkant van de planken zijn geschaafd. De voorkant wordt alleen geschuurd zodat de plank zijn oude ruige uiterlijk behoudt.
LET OP: De wandplanken worden geleverd zónder schroeven en pluggen.
Het hout is grof en robuust. Hier kunnen dus kieren, naden, noesten en gaten in zitten. Ook aan de voorzijde van de plank kunnen oude gaten zitten. Deze planken hebben vroeger namelijk een functie gehad waarbij de planken dmv houten pinnen op elkaar bevestigd werden. De gaten aan de voorzijde horen hier dus ook in. Er kan ook zelfs nog een splintertje aan de planken zitten. De planken worden zo glad mogelijk geschuurd maar met behoud van het robuuste karakter.
Verkrijgbaar in vele afmetingen.